Водійські права: де, як і скільки коштує здати на права в Луцьку?

З появою автомобілів життя людей суттєво спростилось. Єдиною перешкодою у керуванні автомобілем (якщо Ви ще не вмієте цього робити) є необізнаність та неправильне водіння. Всі ми абсолютно різні: у когось водійський талант "в крові", комусь необхідна не одна спроба для вдалого складання іспиту та отримання прав. Проте нас всіх об'єднує бажання вчитись та опанувати таку техніку.

Якщо Ви плануєте у найближчому майбутньому взяти декілька уроків з водіння, то наступна інформація виявиться дуже цікавою для Вас.

Отримання посвідчення водія складається з 3 етапів:

• Навчання в автошколі;
• Складання іспитів у ДАІ;
• Безпосереднє отримання прав.

Перший етап, на нашу думку, є найважливішим, адже від нього залежить подальша успішність двох інших. Висококваліфіковані експерти сучасної автошколи повинні дати Вам знання та практичні навички, які стануть у пригоді на все життя.

Кількість автошкіл зростає з кожним роком, тому неймовірно важливо вибрати саме надійний заклад, репутація якого перевірена роками. Однією з таких є Волинська приватна автошкола. У нас працюють досвідчені викладачі та інструктори, які дадуть всі необхідні знання та можливість впевнено водити авто в майбутньому.

Напевне, всіх найбільше цікавить вартість навчання. Отже, скільки коштує здати на права в Луцьку? Вартість складається з оплати за самі теоретичні курси та за 20 годин практичних виїздів. Стан автомобілів у нашій школі Вас приємно здивує! Наші студенти їздять лише на сучасних автомобілях.

Наступна частина – іспит у ДАІ. Він теж складається з двох частин: теоретичної та практичної. Першим кроком є проходження онлайн-тестів на знання Правил дорожнього руху. Вони складаються з 20 питань, на які відведено 20 хв. Можна допустити не більше 2 помилок. Якщо Ви успішно склали ці тести, далі Вам необхідно пройти практичну частину. Тут є 3 спроби.

Якщо Ви успішно все склали та оплатили послугу виготовлення водійських прав, то після 5-7 робочих днів Ви отримаєте водійське посвідчення.

В Луцьку отримати водійське посвідчення всі охочі можуть у Волинській приватній автошколі. Ми – сучасна автошкола, яка пропонує курс навчання з підготовки водіїв зі здачею іспиту в територіальному сервісному центрі і отриманням водійського посвідчення. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії знайдуть підхід до кожного учня. Саме зараз у нас з'явилась нова послуга екстремального водіння, яка має величезний попит.

Отримання водійських прав – відмінна інвестиція у майбутнє. Рекомендуємо зробити її у нашій школі!