Вибір автошколи Луцьк: найкращі умови пропонує саме наша автошкола!

Уміння водити машину раніше було справжньою дивиною, сьогодні ж це – звичне уміння, яке в багатьох європейських країнах (а в США – і поготів) опановують як чоловіки, так і жінки. Навчитися керувати машиною можна самотужки або ж в автошколі, проте без складання іспитів на право керування транспортними засобами та отримання водійського посвідчення сідати за кермо ніхто не дозволить.

Вибір автошколи Луцьк для якісного навчання та опанування водійських навичок є досить непростим завданням. Особливо з огляду на те, що автошкіл у Луцьку з десяток. Багато людей під час зважають на різні критерії: місце розташування, стан машин, рекомендації знайомих та друзів.

Волинська приватна автошкола – це сучасна автошкола, яка пропонує курс навчання з підготовки водіїв зі здачею іспиту в Територіальному сервісному центрі і отримання водійського посвідчення. Підготовка майбутніх водіїв в нашій автошколі проходить на високому рівні. Навчаючись у нас, водії здобувають теоретичні та практичні знання викого рівня. Інструктори своєю чергою зможуть знайти персональний підхід до кожного!

Чому варто вибрати саме нашу компанію?

• Ми пропонуємо навчання на такі категорії: А (мотоцикли), з 16 років; В (легкові автомобілі), з 18 років; С (вантажні автомобілі), з 18 років, а також здійснюємо перепідготовку на всі інші категорії.

• Ми впевнені, що у Луцьку Ви часто бачили старі "Жигулі" з написами конкретних автошкіл, які часто-густо перестають їхати, чим спричиняють невдоволення водіїв та затори. Так-от, це зовсім не про нашу компанію! Ми пропонуємо нові авто – як з механічною, так і з автоматичною коробкою передач.

• У нас працюють кваліфіковані викладачі та професійні інструктори з великим досвідом водіння. У роботі застосовується індивідуальний підхід до кожного, тому не бійтесь задавати питання, ми залюбки відповімо на них та у разі потреби пояснимо ще раз!

• Для того щоб не відволікатись від роботи, Ви маєте змогу сформувати зручний для себе графік навчання.

• Новітні навчальні класи обладнані моніторами, комп'ютерами, макетами з зображеннями різних перехресть, макетами агрегатів окремих механізмів транспортного засобу, необхідною літературою, плакатами та стендами. У роботі ми застосовуємо сучасні технології подачі матеріалу: відеоуроки, тестування знань на комп'ютері після кожної теми та на внутрішньому екзамені та макети, за допомогою яких моделюються різні дорожні ситуації.

• Ми також пропонуємо додаткові уроки водіння. Саме з нами Ви будете мати можливість вдосконалення навичок керування після отримання водійського посвідчення або якщо довгий час не водили авто.

Тому, якщо Ви хочете навчитися водити машину - наша автошкола запрошує! Поспішайте записатися на навчання прямо зараз!