Екстримальне та контраварійне водіння: відмінності та особливості?

Напевно кожен з Вас чув про курс екстримального чи контраварійного водіння, проте подробиці знають не всі. У цій статті ми спробуємо детально Вам окреслити специфіку такого навчання, а також підкажемо яка школа контраварійного водіння в Луцьку найкраща.

Екстримальне водіння - це тип водіння чи управління транспортним засобом в екстримальних умовах. Саме у визначенні часто криється одна розповсюджена проблема.

Проблема полягаємо в наступному - часто люди плутають або ж ототожнюють поняття екстримального та контраварійного водіння. Хочемо Вас запевнити, це абсолютно різні речі. Контраварійні ситуації трапляються кожного дня на наших дорогах. Фактично, йде мова про ситуацію, коли водієві необхідно моментально зреагувати та взяти ситуацію у свої руки. Трапляються випадки неадекватних колег по водінню чи пішоходів. У випадку з екстримальним водінням мова йде про більш серйозні та екстримальні умови. Приклади цього типу водіння ми можемо зустріти в різноманітних погонях, професійних гонках, роботі каскадерів тощо. Важливо розуміти різницю між цими двома поняттями та обрати курс, який необхідний саме Вам.

Чи може звичайний водій опанувати основи ЕВ (екстримального водіння)?

Наша відповідь - однозначно так. Під час навчання ключову роль будуть відігравати Ваше бажання та інструктор. Спочатку Ви отримаєте базові навички, на це необхідно витратити декілька занять. Потім досвідчені інструктори поступово будуть прививати Вам необхідні знання та вміння. Після завершення навчання, коли робота з інструктором припинеться, Вам необхідно постійно практикуватись, аби Ви не втратили набутих вмінь.

Кому це необхідно?

Отримання відповідних вмінь можливе з двох причин - звичайна зацікавленість та бажання, або ж службові обов’язки.

В першому випадку Ви можете взяти одне пробне заняття, аби зрозуміти чи це те, що Вам необхідно.

У другому випадку екстримальне водіння може знадобитись різноманітним охоронним службам, правоохоронцям, або ж тим, хто хоче стати каскадером.

Саме на таких курсах можна дізнатись як виконувати поліцейський розворот, як правильно дрифтувати, заходити у підконтрольний занос, моментально зриватись з місця тощо. Фактично, такі курси можуть стати відправною точкою для майбутніх гонщиків та спортсменів. Багато з інструкторів самі є або колишніми, або діючими учасниками різноманітних змагань.

Курс екстримального та контраварійного водіння в місті Луцьк пропонує Вам Волинська приватна автошкола. Ми зібрали найкращих спецалістів, які зможуть надати Вам якісні послуги.