Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
Люда Савчук April 06, 2022 4:27 pm I recommend
 
Advantages: Викладачі Віктор Степанович та Микола Степанович Барчуки. Цікаве та зрозуміле навчання.
Drawbacks: Відсутні
Commentary: Мені пощастило навчатись у Старовижівській Волинській приватній автошколі.
Моє навчання було пов'язано насамперед з двома викладачами, про яких я хочу розповісти більше.
Лектор Барчук Віктор Степанович – прекрасна людина та професіонал своєї справи. Спершу здавалося, що усі тонкощі ПДР запам’ятати буде складно, проте він пояснював настільки доступно, що матеріал запам’ятовувався одразу.
Теоретичні заняття були такими зрозумілими і цікавими, що я з нетерпінням чекала наступної лекції. До Віктора Степановича завжди можна звернутися з будь-яким питанням і отримати кваліфіковану відповідь.
Також, звичайно, хочу дуже подякувати Барчуку Миколі Степановичу, який дійсно є професійним інструктором. Пояснював і навчав водінню терпеливо, послідовно, часто з гумором .
Микола Степанович робить неможливе можливим. Він вірить в учнів більше, ніж самі учні. Завдяки його вмінню переконати, повірити в себе, я подолала страх перед перехрестям) На кожному занятті були маленькі перемоги та досягнення.
Щиро хочу подякувати Віктору Степановичу та Миколі Степановичу за те, що люблять свою справу та діляться своїм досвідом з учнями. Однозначно рекомендую навчатись саме у них!
0
 
Вікторія Кравець December 07, 2021 9:33 pm I recommend
 
Commentary: Викладачі професіональні та кваліфіковані спеціалісти. Навчання пройшло добре. Практична частина навчання теж все з поясненнями, та відпрацюванням. Відношення хороше. Рекомендую цю автошколу!
0
 
Андрій Марчук November 09, 2021 10:30 pm I recommend
 
Advantages: Професіоналізм викладачів Віктора та Миколи Барчуків. Дуже якісне навчання.
Drawbacks: Відсутні
Commentary: Завершив навчання у відділенні, яке знаходиться в смт Стара Вижівка. Сьогодні отримав посвідчення водія категорії "В". Найбільше вражений професіоналізмом викладачів Віктора та Миколи Барчуків. Микола Степанович та Віктор Степанович - це професіоналізм, людяність, неймовірна самовіддача. Дуже вдячний їм за отримані знання, досвід та тільки позитивні емоції! Всім рекомендую!
+1
 
Іван Марчук November 09, 2021 10:19 pm
 
Advantages: Викладачі Микола Степанович та Віктор Степанович Барчуки
Drawbacks: відсутні
Commentary: Навчався в Старовижівському відділенні. Тільки позитивні емоції. Викладачі автошколи Микола Степанович та Віктор Степанович Барчуки - найкращі викладачі яких я колись зустрічав. Дуже дякую їм за отримані знання!
+1
 
Юрій Бобік November 09, 2021 7:32 pm I recommend
 
Advantages: Висококваліфіковані викладачі та інструктори. Є можливість дистанційного навчання
Drawbacks: Немає
Commentary: Я навчався у відділенні автошколи, яке було розташоване в смт. Стара Вижівка. Особливо мені запам'ятались дві особи - це Барчук Микола Степанович і Барчук Віктор Степанович.
Викладанням і поясненням всіх уроків та тем займався переважно Барчук Віктор Степанович, його навички доносити інформацію до учнів просто вражають, так змістовно і зрозуміло доносити інформацію може не кожен.
Робота Барчука Миколи Степановича також є не менш, а навіть більш важливою, тому що теорія добра тоді, коли вона закріплена практикою. Саме за це і відповідала ця людина. Я вважаю, що він просто створений для того, щоб бути інструктором, так як вчить Микола Степанович - ніхто не вчить. Він дає можливість учням самим приймати рішення і тим самим не сковує рухів учня. Це безпосередньо дає можливість для повного розкриття потенціалу учня. Звісно, коли учень збирається зробити помилку, інструктор йому допомагає її уникнути та пояснює чому саме так, а не інакше.
Отже, я рекомендую дану автошколу, а саме її відділення у смт. Стара Вижівка. Завдяки людям, які тут працюють, я зміг скласти іспит без проблем. Емоції під час навчання були лише позитивні. Дуже дякую!
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 
 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create