Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
ірина February 23, 2021 8:25 pm
 
Advantages: Інструктор по водінню Ярослав Іванович
Drawbacks: Викладач теорії Володимир Васильович
Commentary: Викладач теорії в місті Ковель Володимир Васильович проводить заняття незрозуміло нічого непояснюючи.Читати з книжки і записувати терміни в зошити які є в книжці я також вмію, і дивитися відео яке призначене для дистанційного навчання я також можу дивитися дома.Навіщо тоді викладач???А Інструктор по водінню Ярослав Іванович це дійсно професіонал своєї справи.З таким викладачем приємно навчатися!
+3
 
Світлана Рибчич February 18, 2021 7:47 pm
 
Advantages: Доступна ціна, гнучкий графік, висококваліфіковані викладачі
Drawbacks: Немає
Commentary: Навчалася в Старовижівській філії і залишилася дуже задоволена. Окрема подяка пану Віктору та пану Миколі. Справжні професіонали!!!
Рекомендую всім
0
 
23miniola February 06, 2021 8:39 pm I recommend
 
Advantages: Викладачі, ціна, графік
Drawbacks: Не виявлено
Commentary: Тільки що закінчила навчання в Старовижівскій філіїї. Дуже вдячна Миколі Степановичу і Віктору Степановичу. Завдяки їм навчання проходило легко, швидко і цікаво.
0
 
n.shiloncova November 04, 2020 3:26 pm
 
Advantages: Проходила навчання проживаючи в іншому місці, адекватна цінова політика!
Drawbacks: Відсутні
Commentary: Нещодавно закінчила своє навчання у Старій Вижівці і лишилась повністю задоволена своїм вибором. Щодо викладачів( Віктор Степанович та Микола Степанович): хлопці ви великі молодці, до справи підходите професійно, терпляче з повною віддачею при цьому не втрачаєте почуття гумору, що для мене є не менш важливо! Спасибі вам за настанови і поради!
0
 
КАТЯ ОМЕЛЯНЧУК October 30, 2020 3:31 pm I recommend
 
Advantages: Доступне навчання, гнучкий графік, найкращі викладачі
Drawbacks: Відсутні
Commentary: Навчатись у Волинській приватній автошколі Старовижівській клас було одне задоволення, а здобуті знання - дають можливість впевненно відчувати себе за кермом, а також що не менш важливо, бути ввічливим та безпечним водієм. Це школа, яка заслуговує на найвищу оцінку.
Викладачі Віктор Степанович та Микола Степанович - люди, які віддаються своїй роботі на всі 100%, з ангельським терпінням.
Велика вдячність викладачу теорії Віктору Степановичу за чудові лекції. Теоритичний курс був дуже цікавим та змістовним, викладач доступно все пояснював, наводячи приклади з реальних життєвих ситуацій на дорозі, а при необхідності пояснював доти, доки не стане зрозуміло.
Висловлюю безмежну вдячність інструктору з водіння, Миколі Степановичу, за витримку, розуміння, спокійне пояснення та чіткі рекомендації практичних навичок водіння, що додали впевненості за кермом. Це справжній професіонал високого рівня, ідеальний інструктор: стриманий, терплячий, доброзичливий, послідовний, завжди позитивний.
Рекомендую Волинську приватну автошколу в Старій Вижівці!!!
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 
 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create