en
Shopping Cart

Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
Наталія April 15, 2021 1:17 pm I recommend
 
Advantages: Гордістю школи є викладач теорії, Стрільчук Андрій Степанович. Старайтесь, при будь якій можливості , потрапити у групу до нього!!!! Відвідуючи лекції Андрія Степановича, вам не треба буде лишній раз відкривати книжку з правилами і дивитись відео дистанційно. Хто ходить на заняття до цього викладача - гарантовано складає теорію!!!!
Commentary: Дуже добре, що можна навчатись дистанційно!!!!
+4
 
martabars1803 March 19, 2021 1:19 pm I recommend
 
Advantages: Навчання онлайн з теорії та інструкто з водіння
Drawbacks: Немає
Commentary: Дякую за велике терпіння та стриманість інструктору з водіння Анатолію Хомичу. Професіонал своєї справи, завжди на позитиві, з залізними нервами. Поки не попробуєте водіння, не зрозумієте, яка це тяжка і відповідальна робота, працювати інструктором.
Рекомендую Хомича Анатолія, як інструктора з якісним результатом для його учнів.
0
 
ірина March 15, 2021 9:29 pm
 
Advantages: Інструктрори по водінню
Drawbacks: Володимир Васильович
Commentary: Сьогодні було заняття по теорії.І, що хочу сказати, що викладач Володимир Васильович вже готується до дистанційного навчання.Він вже не може дочекатися коли воно вже буде.Хоча ми і так навчаємся з ним так, як на дистанційному.
Після сьогоднішнього заняття ніхто нічого незрозумів тільки його улюблений вислів "Все ясненько.Ідем далі.Продовжуємо дивитися відео".Відео ми можемо подивитися вдома, а на заняттях потрібно пояснювати,не переписувати книжку в зошит.

В мене таке враження склалося ,що попередній коментар писав сам він,щоб показати себе з позитивної сторони.Ну на мою
думку такий викладач не вміє донести до учнів, чи так як він написав в попередньому коментарі" курсантів" матеріал.
Такий викладач псує імідж школи!!!
+1
 
biblio10 March 10, 2021 9:47 am I recommend
 
Advantages: Викладачі - Володимир Васильович, інструктор - Віктор Михайлович, фахові , толерантні, терплячі.
Drawbacks: Поки немає
Commentary: Здивував попередній відгук.
Ми тільки розпочали навчання з 22 лютого і враження від першого заняття тільки позитивні.
Володимир Васильович створює атмосферу успіху в аудиторії, спілкується толерантно, з повагою та гумором. Під час занять ми дійсно конспектуємо та переглядаємо навчальні відео, але це і входить в методику навчання. Володимир Васильович відповідає на питання, які виникають в процессі навчання,роз'яснює спірні питання, спрямовує курсантів на детальне вивчення певних моментів, деталізує, аналізує, вказує, спрямовує.
Спочатку я теж вважала, що обійдусь самостійним вивченням теорії, але швидко зрозуміла, що це неможливо зробити успішно. Викладачу дуже вдячна, його позитив, харизма, знання та впевненність надають впевненності і нам, курсантам, що наше навчання пройде вдало і завершиться успішною здачею іспитів. А я ще впевненна, що навчання, крім знань та вмінь, принесе знайомства з цікавими особистостями та масу позитивних емоцій.
-5
 
ірина February 23, 2021 8:25 pm
 
Advantages: Інструктор по водінню Ярослав Іванович
Drawbacks: Викладач теорії Володимир Васильович
Commentary: Викладач теорії в місті Ковель Володимир Васильович проводить заняття незрозуміло нічого непояснюючи.Читати з книжки і записувати терміни в зошити які є в книжці я також вмію, і дивитися відео яке призначене для дистанційного навчання я також можу дивитися дома.Навіщо тоді викладач???А Інструктор по водінню Ярослав Іванович це дійсно професіонал своєї справи.З таким викладачем приємно навчатися!
+4
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 
 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create