Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
n.shiloncova November 04, 2020 3:26 pm
 
Advantages: Проходила навчання проживаючи в іншому місці, адекватна цінова політика!
Drawbacks: Відсутні
Commentary: Нещодавно закінчила своє навчання у Старій Вижівці і лишилась повністю задоволена своїм вибором. Щодо викладачів( Віктор Степанович та Микола Степанович): хлопці ви великі молодці, до справи підходите професійно, терпляче з повною віддачею при цьому не втрачаєте почуття гумору, що для мене є не менш важливо! Спасибі вам за настанови і поради!
0
 
КАТЯ ОМЕЛЯНЧУК October 30, 2020 3:31 pm I recommend
 
Advantages: Доступне навчання, гнучкий графік, найкращі викладачі
Drawbacks: Відсутні
Commentary: Навчатись у Волинській приватній автошколі Старовижівській клас було одне задоволення, а здобуті знання - дають можливість впевненно відчувати себе за кермом, а також що не менш важливо, бути ввічливим та безпечним водієм. Це школа, яка заслуговує на найвищу оцінку.
Викладачі Віктор Степанович та Микола Степанович - люди, які віддаються своїй роботі на всі 100%, з ангельським терпінням.
Велика вдячність викладачу теорії Віктору Степановичу за чудові лекції. Теоритичний курс був дуже цікавим та змістовним, викладач доступно все пояснював, наводячи приклади з реальних життєвих ситуацій на дорозі, а при необхідності пояснював доти, доки не стане зрозуміло.
Висловлюю безмежну вдячність інструктору з водіння, Миколі Степановичу, за витримку, розуміння, спокійне пояснення та чіткі рекомендації практичних навичок водіння, що додали впевненості за кермом. Це справжній професіонал високого рівня, ідеальний інструктор: стриманий, терплячий, доброзичливий, послідовний, завжди позитивний.
Рекомендую Волинську приватну автошколу в Старій Вижівці!!!
0
 
Yulia Trush October 19, 2020 12:59 pm I recommend
 
Advantages: Навчання досить зручне і доступне. Є можливість вчитися теорії не лише на уроках, ай онлайн у зручний для Вас спосіб та час. Гнучкий графік.
Drawbacks: Немає.
Commentary: Дякую викладачам школи Віктору Степановичу та Миколі Степановичу за витримку, терпіння, виклад доступно інформації, а головне за знання та практику водіння автомобілем.Навчалася у Старій Вижівці. Прекрасне місце для навчання. Зручні умови.
0
 
begal.mila October 17, 2020 5:29 pm
 
Advantages: Графік водіння завжди коригувався під мій робочий графік. Це дуже зручно. Дякую.
Drawbacks: Відсутн
Commentary: Дякую моїм викладачам Миколі Степановичу та Віктору Степановичу за Ваші зусилля виховати в мені професійного, впевненого в собі, чемного та законослухняного водія. Дякую за терплячість та професіоналізм. Навчалася в Старій Вижівці.
0
 
Олександр Ступачук October 04, 2020 5:54 pm I recommend
 
Advantages: Доступне навчання...
Drawbacks: Все чудово
Commentary: Навчався у старій виживці,
Викладач Микола все добре розтолковував, навчив і т. Д, рекомендую...
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 
 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create