Пропонуємо пройти актуальні курси екстремального водіння

Школа контраварійного водіння в Луцьку пропонує пройти курси екстримального водіння. Такі курси особливо актуальні взимку та навесні, коли на дорозі все тане і існує ймовірність заносів. Курси контраварійного та екстремального водіння створені для покращення рівня водійської майстерності, а також для того, щоб бути готовим до будь-яких непередбачуваних ситуацій на дорозі.

Актуальними зараз буде "Зимовий курс" та "Професійний курс" екстримального водіння.

Під час проходження "Професійного курсу" Ви зможете розвинути реакцію і чіткість своїх дій у екстремальних ситуаціях. Інструктор створить умови, наближені до критичних, коли водій починає втрачати контроль над авто. Фахівці допоможуть виключити типові помилки, неправильно сформовані звички роботи з органами керування автомобілем, дозволять до автоматизму напрацювати послідовність правильних дій, необхідних для втримання контролю над автомобілем небезпечній ситуації. Навчить Вас різноманітних прийомів контраварійної підготовки.

"Зимовий курс екстримального водіння" створений для того, щоб Ви навчились правильно оцінювати стан дорожнього покриття, максимально ефективно гальмувати з різним щепленням, не губитись при втраті стійкості авто на дорозі. Імітація у таких небезпечних умовах допоможе розвинути психологічну стійкість до стресових ситуацій, а розуміння того, як правильно виходити з них, розширить Ваші можливості.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини компанії

Пропонуємо пройти актуальні курси екстремального водіння
25 лютого 2021 в 15:45

Школа контраварійного водіння в Луцьку пропонує пройти курси екстримального водіння. Такі курси особливо актуальні взимку та навесні, коли на дорозі все тане і існує ймовірність заносів. Курси контраварійного та екстремального…

 
Ефективні курси контраварійного водіння — у нашій автошколі!
09 червня 2020 в 13:28

Правильно оцінювати дорожню ситуацію, прогнозувати ймовірність інцидентів та уникати чи запобігати їх виникненню допоможуть навички контраварійного водіння! У нашій Волинській приватній автошколі ви зможете пройти навчання…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create