Відгуки

Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
Вікторія Кравець 07 грудня 2021 в 21:33 Рекомендую
 
Коментар: Викладачі професіональні та кваліфіковані спеціалісти. Навчання пройшло добре. Практична частина навчання теж все з поясненнями, та відпрацюванням. Відношення хороше. Рекомендую цю автошколу!
0
 
Андрій Марчук 09 листопада 2021 в 22:30 Рекомендую
 
Переваги: Професіоналізм викладачів Віктора та Миколи Барчуків. Дуже якісне навчання.
Недоліки: Відсутні
Коментар: Завершив навчання у відділенні, яке знаходиться в смт Стара Вижівка. Сьогодні отримав посвідчення водія категорії "В". Найбільше вражений професіоналізмом викладачів Віктора та Миколи Барчуків. Микола Степанович та Віктор Степанович - це професіоналізм, людяність, неймовірна самовіддача. Дуже вдячний їм за отримані знання, досвід та тільки позитивні емоції! Всім рекомендую!
+1
 
Іван Марчук 09 листопада 2021 в 22:19
 
Переваги: Викладачі Микола Степанович та Віктор Степанович Барчуки
Недоліки: відсутні
Коментар: Навчався в Старовижівському відділенні. Тільки позитивні емоції. Викладачі автошколи Микола Степанович та Віктор Степанович Барчуки - найкращі викладачі яких я колись зустрічав. Дуже дякую їм за отримані знання!
+1
 
Юрій Бобік 09 листопада 2021 в 19:32 Рекомендую
 
Переваги: Висококваліфіковані викладачі та інструктори. Є можливість дистанційного навчання
Недоліки: Немає
Коментар: Я навчався у відділенні автошколи, яке було розташоване в смт. Стара Вижівка. Особливо мені запам'ятались дві особи - це Барчук Микола Степанович і Барчук Віктор Степанович.
Викладанням і поясненням всіх уроків та тем займався переважно Барчук Віктор Степанович, його навички доносити інформацію до учнів просто вражають, так змістовно і зрозуміло доносити інформацію може не кожен.
Робота Барчука Миколи Степановича також є не менш, а навіть більш важливою, тому що теорія добра тоді, коли вона закріплена практикою. Саме за це і відповідала ця людина. Я вважаю, що він просто створений для того, щоб бути інструктором, так як вчить Микола Степанович - ніхто не вчить. Він дає можливість учням самим приймати рішення і тим самим не сковує рухів учня. Це безпосередньо дає можливість для повного розкриття потенціалу учня. Звісно, коли учень збирається зробити помилку, інструктор йому допомагає її уникнути та пояснює чому саме так, а не інакше.
Отже, я рекомендую дану автошколу, а саме її відділення у смт. Стара Вижівка. Завдяки людям, які тут працюють, я зміг скласти іспит без проблем. Емоції під час навчання були лише позитивні. Дуже дякую!
0
 
martunyukalbina 21 серпня 2021 в 16:41 Рекомендую
 
Переваги: Викладач і інструктори
Недоліки: Не має
Коментар: Навчалась у Турійській філії Волинської приватної автошколи. Залишилась дуже задоволена. Величезна подяка і низькій уклін нашому викладачу з теорії- Іллюку Володимиру Васильовичу. Завжди пояснить,коли щось незрозуміло.Викладає дуже просто і легко. Не зважаючи на умови( бо орендують клас в звичайній школі) малює ,як діткам все на дошці,щоб могли краще зрозуміти.Якщо регулярно відвідуватимете його заняття- теорію здасте точно!
Звичайно ж не можна забути і про наших інструкторів- Шворака Володимира Васильовича і Кіммель Олексія (Леоніда)Георгійовича!!! Дякую їх терпінню і професіоналізму.Їх поради і зауваження варто запам'ятовувати на все життя.
0
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Новини компанії

Пропонуємо пройти актуальні курси екстремального водіння
25 лютого 2021 в 15:45

Школа контраварійного водіння в Луцьку пропонує пройти курси екстримального водіння. Такі курси особливо актуальні взимку та навесні, коли на дорозі все тане і існує ймовірність заносів. Курси контраварійного та екстремального…

 
Ефективні курси контраварійного водіння — у нашій автошколі!
09 червня 2020 в 13:28

Правильно оцінювати дорожню ситуацію, прогнозувати ймовірність інцидентів та уникати чи запобігати їх виникненню допоможуть навички контраварійного водіння! У нашій Волинській приватній автошколі ви зможете пройти навчання…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create