Відгуки

Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
Наталія учора в 13:17 Рекомендую
 
Переваги: Гордістю школи є викладач теорії, Стрільчук Андрій Степанович. Старайтесь, при будь якій можливості , потрапити у групу до нього!!!! Відвідуючи лекції Андрія Степановича, вам не треба буде лишній раз відкривати книжку з правилами і дивитись відео дистанційно. Хто ходить на заняття до цього викладача - гарантовано складає теорію!!!!
Коментар: Дуже добре, що можна навчатись дистанційно!!!!
+4
 
martabars1803 19 березня 2021 в 13:19 Рекомендую
 
Переваги: Навчання онлайн з теорії та інструкто з водіння
Недоліки: Немає
Коментар: Дякую за велике терпіння та стриманість інструктору з водіння Анатолію Хомичу. Професіонал своєї справи, завжди на позитиві, з залізними нервами. Поки не попробуєте водіння, не зрозумієте, яка це тяжка і відповідальна робота, працювати інструктором.
Рекомендую Хомича Анатолія, як інструктора з якісним результатом для його учнів.
0
 
ірина 15 березня 2021 в 21:29
 
Переваги: Інструктрори по водінню
Недоліки: Володимир Васильович
Коментар: Сьогодні було заняття по теорії.І, що хочу сказати, що викладач Володимир Васильович вже готується до дистанційного навчання.Він вже не може дочекатися коли воно вже буде.Хоча ми і так навчаємся з ним так, як на дистанційному.
Після сьогоднішнього заняття ніхто нічого незрозумів тільки його улюблений вислів "Все ясненько.Ідем далі.Продовжуємо дивитися відео".Відео ми можемо подивитися вдома, а на заняттях потрібно пояснювати,не переписувати книжку в зошит.

В мене таке враження склалося ,що попередній коментар писав сам він,щоб показати себе з позитивної сторони.Ну на мою
думку такий викладач не вміє донести до учнів, чи так як він написав в попередньому коментарі" курсантів" матеріал.
Такий викладач псує імідж школи!!!
+1
 
biblio10 10 березня 2021 в 09:47 Рекомендую
 
Переваги: Викладачі - Володимир Васильович, інструктор - Віктор Михайлович, фахові , толерантні, терплячі.
Недоліки: Поки немає
Коментар: Здивував попередній відгук.
Ми тільки розпочали навчання з 22 лютого і враження від першого заняття тільки позитивні.
Володимир Васильович створює атмосферу успіху в аудиторії, спілкується толерантно, з повагою та гумором. Під час занять ми дійсно конспектуємо та переглядаємо навчальні відео, але це і входить в методику навчання. Володимир Васильович відповідає на питання, які виникають в процессі навчання,роз'яснює спірні питання, спрямовує курсантів на детальне вивчення певних моментів, деталізує, аналізує, вказує, спрямовує.
Спочатку я теж вважала, що обійдусь самостійним вивченням теорії, але швидко зрозуміла, що це неможливо зробити успішно. Викладачу дуже вдячна, його позитив, харизма, знання та впевненність надають впевненності і нам, курсантам, що наше навчання пройде вдало і завершиться успішною здачею іспитів. А я ще впевненна, що навчання, крім знань та вмінь, принесе знайомства з цікавими особистостями та масу позитивних емоцій.
-5
 
ірина 23 лютого 2021 в 20:25
 
Переваги: Інструктор по водінню Ярослав Іванович
Недоліки: Викладач теорії Володимир Васильович
Коментар: Викладач теорії в місті Ковель Володимир Васильович проводить заняття незрозуміло нічого непояснюючи.Читати з книжки і записувати терміни в зошити які є в книжці я також вмію, і дивитися відео яке призначене для дистанційного навчання я також можу дивитися дома.Навіщо тоді викладач???А Інструктор по водінню Ярослав Іванович це дійсно професіонал своєї справи.З таким викладачем приємно навчатися!
+4
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Новини компанії

Пропонуємо пройти актуальні курси екстремального водіння
25 лютого 2021 в 15:45

Школа контраварійного водіння в Луцьку пропонує пройти курси екстримального водіння. Такі курси особливо актуальні взимку та навесні, коли на дорозі все тане і існує ймовірність заносів. Курси контраварійного та екстремального…

 
Ефективні курси контраварійного водіння — у нашій автошколі!
09 червня 2020 в 13:28

Правильно оцінювати дорожню ситуацію, прогнозувати ймовірність інцидентів та уникати чи запобігати їх виникненню допоможуть навички контраварійного водіння! У нашій Волинській приватній автошколі ви зможете пройти навчання…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create