Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
katiapashuk1994 04 января 2019 в 21:11
 
Комментарий: Ну тепер і я щаслива власниця водійського посвідчення!!! Школу довго не обирала, так як давно знала де хочу навчатися, і не пошкодувала!!! Величезне дякую нашому викладачу Смаль Олександру, ви супер людина та мега позитивний викладач, з вами все було доступно ясно, та позитивно!!! Так що рекомендую
0
 
Олександр Ковтун 03 января 2019 в 10:24 Рекомендую
 
Комментарий: Доступна подача теорії з життєвими ситуаціями. Зручний графік відвідувань. Найдешевша ціна у місті. Терплячий інструктор. Все, що потрібно для навчання. Дякую викладачу теорії Олександру та інструктору з водіння Олегу. Усім раджу попасти саме до них.
0
 
VMLbylas 10 октября 2018 в 22:21
 
Достоинства: Гарна теоретична підготовка,а практична ще краща. Підлаштовують графік
Комментарий: Щиро вдячна за знання! Особлива подяка автошколі за інструктора Сергія Демчука. Він має безмежне терпіння, витримку,професіонал своєї справи.Навчив керувати автомобілем та побороти страх перед дорогою. Зі мною було нелегко,тому безперечно він найкращий! Дякую за навики та класні емоції.Результатом задоволена! Рекомендую!!! Автошколі,бажаю процвітання та хороших учнів!
0
 
+380994990575 21 мая 2018 в 14:12 Рекомендую
 
Достоинства: Доступна ціна на навчання, що вирізняє дану автошколу з поміж інших. Теоретичний матеріал відразу показують як застосовується в практичній ситуації. Окремо хочу відмітити інструктора Сергія, до якого попала в групу за доброзичливе ставлення і терпіння!!! Вічливо та зрозуміло відповідав на всі питання, а тому мій страх водіння швидко змінився на бажання їздити!!! Всім бажаю попасти до Сергія на водіння.
0
 
ulia888 19 января 2018 в 20:33 Рекомендую
 
Достоинства: Зручний графік проведення занять з теорії та практики (особливо для тих, хто працює), доступна подача матеріалу за допомогою презентацій та відео, сучасне обладнання кабінетів.
Комментарий: Дуже задоволена навчанням в автошколі, як цікавими теоретичними заняттями, так і водінням, інструктору - окреме дякую за неймовірну витримку )))), і за вміння, які я отримала за доволі короткий термін навчання.
Ответ: Дякуємо!!! Ми раді, що Вам сподобалося навчання в нашій автошколі !!!
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Новости компании

Волынская частная автошкола открывает курсы контраварийного и экстремального вождения!
29 сентября 2018 в 18:45

Если Вы любитель острых ощущений и хотите получить новые незабываемые эмоции – Вам к нам! Наша Волынская частная автошкола открывает курсы контраварийного и экстремального вождения. У нас Вы не только сможете почувствовать…

 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create