Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Олександра вчера в 14:04 Рекомендую
 
Достоинства: Хороші автомобілі, можливість навчатись дистанційно
Недостатки: Немає
Комментарий: Рекомендую дану автошколу за якісне навчання і хороші автомобілі. Теорію викладав Василь Анатолійович чітко, доступно та цікаво з різними презентаціями і відео. Окремо хочу подякувати інструктору Анатолію Хомичу за те, що з нуля навчив водити, за його терпіння і позитив. Результатом задоволена, дякую!
0
 
Інна Завадська 24 мая 2021 в 12:33 Рекомендую
 
Достоинства: Викладач теорії Володимир Васильович та інструктор з водіння Володимир Семенович
Недостатки: Немає
Комментарий: Дуже дякую викладачу теорії Володимиру Васильовичу за доступний виклад матеріалу та професіоналізм, уроки проходили цікаво, дізналась багато нового та корисного. Також дякую Інструктору з водіння Володимиру Семеновичу за терпляче ставлення в процесі навчання водінню автомобіля, отримала практичні навички та цінні знання.Всім дуже задоволена, рада що звернулась саме в цю автошколу!
0
 
Наталія 15 апреля 2021 в 13:17 Рекомендую
 
Достоинства: Гордістю школи є викладач теорії, Стрільчук Андрій Степанович. Старайтесь, при будь якій можливості , потрапити у групу до нього!!!! Відвідуючи лекції Андрія Степановича, вам не треба буде лишній раз відкривати книжку з правилами і дивитись відео дистанційно. Хто ходить на заняття до цього викладача - гарантовано складає теорію!!!!
Комментарий: Дуже добре, що можна навчатись дистанційно!!!!
+4
 
martabars1803 19 марта 2021 в 13:19 Рекомендую
 
Достоинства: Навчання онлайн з теорії та інструкто з водіння
Недостатки: Немає
Комментарий: Дякую за велике терпіння та стриманість інструктору з водіння Анатолію Хомичу. Професіонал своєї справи, завжди на позитиві, з залізними нервами. Поки не попробуєте водіння, не зрозумієте, яка це тяжка і відповідальна робота, працювати інструктором.
Рекомендую Хомича Анатолія, як інструктора з якісним результатом для його учнів.
0
 
ірина 15 марта 2021 в 21:29
 
Достоинства: Інструктрори по водінню
Недостатки: Володимир Васильович
Комментарий: Сьогодні було заняття по теорії.І, що хочу сказати, що викладач Володимир Васильович вже готується до дистанційного навчання.Він вже не може дочекатися коли воно вже буде.Хоча ми і так навчаємся з ним так, як на дистанційному.
Після сьогоднішнього заняття ніхто нічого незрозумів тільки його улюблений вислів "Все ясненько.Ідем далі.Продовжуємо дивитися відео".Відео ми можемо подивитися вдома, а на заняттях потрібно пояснювати,не переписувати книжку в зошит.

В мене таке враження склалося ,що попередній коментар писав сам він,щоб показати себе з позитивної сторони.Ну на мою
думку такий викладач не вміє донести до учнів, чи так як він написав в попередньому коментарі" курсантів" матеріал.
Такий викладач псує імідж школи!!!
+1
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Новости компании

Предлагаем пройти актуальные курсы экстремального вождения
25 февраля 2021 в 15:45

Школа контраварийного вождения в Луцке предлагает пройти курсы экстремального вождения. Такие курсы особенно актуальны зимой и весной, когда на дороге все тает и существует вероятность заносов. Курсы контраварийного и экстремального…

 
Эффективные курсы контраварийного вождения — в нашей автошколе!
09 июня 2020 в 13:28

Правильно оценивать дорожную ситтуацию, прогнозировать вероятность инцидентов и избегать или предотвращать их возникновение помогут навыки контраварийного вождения! В нашей Волынской частной автошколе вы сможете пройти обучение…

 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create