Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
martunyukalbina 21 августа 2021 в 16:41 Рекомендую
 
Достоинства: Викладач і інструктори
Недостатки: Не має
Комментарий: Навчалась у Турійській філії Волинської приватної автошколи. Залишилась дуже задоволена. Величезна подяка і низькій уклін нашому викладачу з теорії- Іллюку Володимиру Васильовичу. Завжди пояснить,коли щось незрозуміло.Викладає дуже просто і легко. Не зважаючи на умови( бо орендують клас в звичайній школі) малює ,як діткам все на дошці,щоб могли краще зрозуміти.Якщо регулярно відвідуватимете його заняття- теорію здасте точно!
Звичайно ж не можна забути і про наших інструкторів- Шворака Володимира Васильовича і Кіммель Олексія (Леоніда)Георгійовича!!! Дякую їх терпінню і професіоналізму.Їх поради і зауваження варто запам'ятовувати на все життя.
0
 
Оля Бурда 07 августа 2021 в 16:46 Рекомендую
 
Достоинства: Дистанційне навчання, висококваліфіковані викладачі
Комментарий: Навчалася в Старовижівській філії і залишилася дуже задоволена. Велика подяка Віктору Степановичу і Миколі Степановичу Справжні професіонали!!!Теорія була класною, веселою і запам'ятається на все життя . Миколі Степановичу дуже дякую за терпіння. Ви викладач від Бога. Водіння було супер!!!!
Рекомендую всім
0
 
Олександра 30 июля 2021 в 14:04 Рекомендую
 
Достоинства: Хороші автомобілі, можливість навчатись дистанційно
Недостатки: Немає
Комментарий: Рекомендую дану автошколу за якісне навчання і хороші автомобілі. Теорію викладав Василь Анатолійович чітко, доступно та цікаво з різними презентаціями і відео. Окремо хочу подякувати інструктору Анатолію Хомичу за те, що з нуля навчив водити, за його терпіння і позитив. Результатом задоволена, дякую!
0
 
Інна Завадська 24 мая 2021 в 12:33 Рекомендую
 
Достоинства: Викладач теорії Володимир Васильович та інструктор з водіння Володимир Семенович
Недостатки: Немає
Комментарий: Дуже дякую викладачу теорії Володимиру Васильовичу за доступний виклад матеріалу та професіоналізм, уроки проходили цікаво, дізналась багато нового та корисного. Також дякую Інструктору з водіння Володимиру Семеновичу за терпляче ставлення в процесі навчання водінню автомобіля, отримала практичні навички та цінні знання.Всім дуже задоволена, рада що звернулась саме в цю автошколу!
0
 
Наталія 15 апреля 2021 в 13:17 Рекомендую
 
Достоинства: Гордістю школи є викладач теорії, Стрільчук Андрій Степанович. Старайтесь, при будь якій можливості , потрапити у групу до нього!!!! Відвідуючи лекції Андрія Степановича, вам не треба буде лишній раз відкривати книжку з правилами і дивитись відео дистанційно. Хто ходить на заняття до цього викладача - гарантовано складає теорію!!!!
Комментарий: Дуже добре, що можна навчатись дистанційно!!!!
+4
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Новости компании

Предлагаем пройти актуальные курсы экстремального вождения
25 февраля 2021 в 15:45

Школа контраварийного вождения в Луцке предлагает пройти курсы экстремального вождения. Такие курсы особенно актуальны зимой и весной, когда на дороге все тает и существует вероятность заносов. Курсы контраварийного и экстремального…

 
Эффективные курсы контраварийного вождения — в нашей автошколе!
09 июня 2020 в 13:28

Правильно оценивать дорожную ситтуацию, прогнозировать вероятность инцидентов и избегать или предотвращать их возникновение помогут навыки контраварийного вождения! В нашей Волынской частной автошколе вы сможете пройти обучение…

 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create