Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Вікторія Кравець 07 декабря 2021 в 21:33 Рекомендую
 
Комментарий: Викладачі професіональні та кваліфіковані спеціалісти. Навчання пройшло добре. Практична частина навчання теж все з поясненнями, та відпрацюванням. Відношення хороше. Рекомендую цю автошколу!
0
 
Андрій Марчук 09 ноября 2021 в 22:30 Рекомендую
 
Достоинства: Професіоналізм викладачів Віктора та Миколи Барчуків. Дуже якісне навчання.
Недостатки: Відсутні
Комментарий: Завершив навчання у відділенні, яке знаходиться в смт Стара Вижівка. Сьогодні отримав посвідчення водія категорії "В". Найбільше вражений професіоналізмом викладачів Віктора та Миколи Барчуків. Микола Степанович та Віктор Степанович - це професіоналізм, людяність, неймовірна самовіддача. Дуже вдячний їм за отримані знання, досвід та тільки позитивні емоції! Всім рекомендую!
+1
 
Іван Марчук 09 ноября 2021 в 22:19
 
Достоинства: Викладачі Микола Степанович та Віктор Степанович Барчуки
Недостатки: відсутні
Комментарий: Навчався в Старовижівському відділенні. Тільки позитивні емоції. Викладачі автошколи Микола Степанович та Віктор Степанович Барчуки - найкращі викладачі яких я колись зустрічав. Дуже дякую їм за отримані знання!
+1
 
Юрій Бобік 09 ноября 2021 в 19:32 Рекомендую
 
Достоинства: Висококваліфіковані викладачі та інструктори. Є можливість дистанційного навчання
Недостатки: Немає
Комментарий: Я навчався у відділенні автошколи, яке було розташоване в смт. Стара Вижівка. Особливо мені запам'ятались дві особи - це Барчук Микола Степанович і Барчук Віктор Степанович.
Викладанням і поясненням всіх уроків та тем займався переважно Барчук Віктор Степанович, його навички доносити інформацію до учнів просто вражають, так змістовно і зрозуміло доносити інформацію може не кожен.
Робота Барчука Миколи Степановича також є не менш, а навіть більш важливою, тому що теорія добра тоді, коли вона закріплена практикою. Саме за це і відповідала ця людина. Я вважаю, що він просто створений для того, щоб бути інструктором, так як вчить Микола Степанович - ніхто не вчить. Він дає можливість учням самим приймати рішення і тим самим не сковує рухів учня. Це безпосередньо дає можливість для повного розкриття потенціалу учня. Звісно, коли учень збирається зробити помилку, інструктор йому допомагає її уникнути та пояснює чому саме так, а не інакше.
Отже, я рекомендую дану автошколу, а саме її відділення у смт. Стара Вижівка. Завдяки людям, які тут працюють, я зміг скласти іспит без проблем. Емоції під час навчання були лише позитивні. Дуже дякую!
0
 
martunyukalbina 21 августа 2021 в 16:41 Рекомендую
 
Достоинства: Викладач і інструктори
Недостатки: Не має
Комментарий: Навчалась у Турійській філії Волинської приватної автошколи. Залишилась дуже задоволена. Величезна подяка і низькій уклін нашому викладачу з теорії- Іллюку Володимиру Васильовичу. Завжди пояснить,коли щось незрозуміло.Викладає дуже просто і легко. Не зважаючи на умови( бо орендують клас в звичайній школі) малює ,як діткам все на дошці,щоб могли краще зрозуміти.Якщо регулярно відвідуватимете його заняття- теорію здасте точно!
Звичайно ж не можна забути і про наших інструкторів- Шворака Володимира Васильовича і Кіммель Олексія (Леоніда)Георгійовича!!! Дякую їх терпінню і професіоналізму.Їх поради і зауваження варто запам'ятовувати на все життя.
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Новости компании

Предлагаем пройти актуальные курсы экстремального вождения
25 февраля 2021 в 15:45

Школа контраварийного вождения в Луцке предлагает пройти курсы экстремального вождения. Такие курсы особенно актуальны зимой и весной, когда на дороге все тает и существует вероятность заносов. Курсы контраварийного и экстремального…

 
Эффективные курсы контраварийного вождения — в нашей автошколе!
09 июня 2020 в 13:28

Правильно оценивать дорожную ситтуацию, прогнозировать вероятность инцидентов и избегать или предотвращать их возникновение помогут навыки контраварийного вождения! В нашей Волынской частной автошколе вы сможете пройти обучение…

 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create