Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Зоряна Машталер 26 февраля 2020 в 13:59
 
Достоинства: Все. Чудові, компетентність викладачі, гнучкий графік занять з практичного водіння. Навчитися можна всього необхідного.
Недостатки: Відсутні
Комментарий: Проходила навчання в Старій Вижівці. Була приємно здивована якістю навчання. Мала з чим порівнювати. Віктор Степанович доступно "розжовує" теорію, не зрозуміти щось вкрай важко, розмови в стилі живого обговорення теми і презентація з прикладами, відео. Микола Степанович навчає практичному водінню,знаходить до кожного учня свій підхід і має море терпіння, плюс очевидна перевага - гнучкий графік занять. Якщо вагаєтеся,яку школу обрати - Вам сюди!
0
 
forget.me.nots.n 22 февраля 2020 в 15:39 Рекомендую
 
Комментарий: Дуже задоволена навчанням у Волинській приватній автошколі в Старій Вижівці. Вдячна своїм викладачам: Віктору Степановичу і Миколі Степановичу. Віктор Степанович цікаво і доступно подає матеріал, всю теорію ми розглядали на прикладах у вигляді презентацій і тестів. Я намагалася по максимуму відвідувати усі теоретичні заняття, бо після лекцій практично нічого не потрібно було дочитувати потім, все було зрозуміло, можна просто було вирішувати тести. Микола Степанович вів практичні заняття.Незважаючи на досить стресову роботу, надзвичайно врівноважена людина із гарним почуттям гумору. Всім можу порекомендувати навчатися на водія саме у цій автошколі, адже тут створені всі умови для клієнтів.
0
 
Ольга Гресик 21 февраля 2020 в 21:54 Рекомендую
 
Достоинства: Гнучкий графік навчання,просте і доступне подання матеріалу,ввічливість і розуміння до кожного учня
Недостатки: Відсутні
Комментарий: Ось і підходить до кінця наше навчання в Волинській приватній автошколі в Старій Вижівці. Дуже дякую усім тим,хто причетний до створення та існування цієї школи. Ви робите добру справу, навчаючи,ви зменшуєте кількість небезпечних ситуацій на дорозі. Окремо хочу подякувати Віктору Степановичу,який терпляче відповідав на всі мої запитання,і збагачував нас теоретичними знаннями. І дуже дякую інструктору,Миколі Степановичу,за невтомну працю вчителя,за терпеливість і цікаве навчання.Хороша людина і добрий знавець своєї справи.Дякуючи навчанні в школі я здобула не тільки практику водіння,а й впевненість в собі.Ура,я воджу машину! Всім рекомендую!
0
 
mega.anton1997 18 ноября 2019 в 14:48 Рекомендую
 
Комментарий: Немає потреби перераховувати все нижче сказане! Все сподобалось, все чудово!
0
 
Яна Голуб 15 ноября 2019 в 10:19 Рекомендую
 
Достоинства: Зручний графік навчання
Зрозумілий виклад інформації
Гарне ставлення до учнів
І найкращі вчителі!!!
Недостатки: Немає
Комментарий: Найкраща автошкола-це в Старій Вижівці!!це взагалі для мене перше навчання на яке хотілось ходити навіть після роботи і було дуже цікаво..Дякую Віктору Степановичу за зрозумілий виклад інформації..навіть,якщо щось не розумієш він обов'язково все пояснить ще раз!!Дякую Миколі Степановичу за водіння!!Оо..це взагалі було класно..таких терплячих інструкторів,ще треба пошукати..("у Вас мабуть залізні нерви")..а на здачі взагалі він переживав ще більше за нас!!Ви дуже хороший інструктор і з вами завжди було приємно і цікаво їздити!!
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Новости компании

Автошкола Ковель предлагает курсы вождения машины в разных городах!
20 августа 2019 в 15:16

Волынская частная автошкола - это современная автошкола, которая предлагает курс обучения по подготовке водителей со сдачей экзамена в территориальном сервисном центре и получение водительского удостоверения. Подготовка…

 
Самая дешевая автошкола в Луцке предлагает курсы вождения!
25 апреля 2019 в 14:36

Всем известно, что автомобиль на сегодняшний день не считается предметом роскоши, а является обычным средством передвижения. В ритме больших городов люди просто вынуждены покупать автомобиль. Это является единственным способом…

 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create