Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
наташа бардовська 19 апреля 2019 в 17:12
 
Комментарий: Особлива подяка Анатолію Вікторовичу за велике терпіння,витримку.Професіонал своєі справи.Допоміг перебороти страх перед дорогою.Я видалась важким учнем,тому він найкращий.рекомендую.багато вам хороших учнів.
0
 
Олександр Харченко 11 апреля 2019 в 06:59 Рекомендую
 
Комментарий: Мав водійське посвідчення, але не їздив 10 років. Тому став вибір відновлення навиків водіння. В інтернеті знайшов "Волинську приватну автошколу.
Брав уроки водіння у Віктора Анатолійовича. На дорозі себе відчуваю в своєму автомобілі комфортно і впевнено. Сподобався мені його метод навчання, допомагає, підказує, дає цінні поради та рекомендації. Спасибі вам велике.
0
 
katiapashuk1994 04 января 2019 в 21:11
 
Комментарий: Ну тепер і я щаслива власниця водійського посвідчення!!! Школу довго не обирала, так як давно знала де хочу навчатися, і не пошкодувала!!! Величезне дякую нашому викладачу Смаль Олександру, ви супер людина та мега позитивний викладач, з вами все було доступно ясно, та позитивно!!! Так що рекомендую
0
 
Олександр Ковтун 03 января 2019 в 10:24 Рекомендую
 
Комментарий: Доступна подача теорії з життєвими ситуаціями. Зручний графік відвідувань. Найдешевша ціна у місті. Терплячий інструктор. Все, що потрібно для навчання. Дякую викладачу теорії Олександру та інструктору з водіння Олегу. Усім раджу попасти саме до них.
0
 
VMLbylas 10 октября 2018 в 22:21
 
Достоинства: Гарна теоретична підготовка,а практична ще краща. Підлаштовують графік
Комментарий: Щиро вдячна за знання! Особлива подяка автошколі за інструктора Сергія Демчука. Він має безмежне терпіння, витримку,професіонал своєї справи.Навчив керувати автомобілем та побороти страх перед дорогою. Зі мною було нелегко,тому безперечно він найкращий! Дякую за навики та класні емоції.Результатом задоволена! Рекомендую!!! Автошколі,бажаю процвітання та хороших учнів!
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Новости компании

Волынская частная автошкола открывает курсы контраварийного и экстремального вождения!
29 сентября 2018 в 18:45

Если Вы любитель острых ощущений и хотите получить новые незабываемые эмоции – Вам к нам! Наша Волынская частная автошкола открывает курсы контраварийного и экстремального вождения. У нас Вы не только сможете почувствовать…

 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create