Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
+380994990575 21 мая 2018 в 14:12 Рекомендую
 
Достоинства: Доступна ціна на навчання, що вирізняє дану автошколу з поміж інших. Теоретичний матеріал відразу показують як застосовується в практичній ситуації. Окремо хочу відмітити інструктора Сергія, до якого попала в групу за доброзичливе ставлення і терпіння!!! Вічливо та зрозуміло відповідав на всі питання, а тому мій страх водіння швидко змінився на бажання їздити!!! Всім бажаю попасти до Сергія на водіння.
0
 
ulia888 19 января 2018 в 20:33 Рекомендую
 
Достоинства: Зручний графік проведення занять з теорії та практики (особливо для тих, хто працює), доступна подача матеріалу за допомогою презентацій та відео, сучасне обладнання кабінетів.
Комментарий: Дуже задоволена навчанням в автошколі, як цікавими теоретичними заняттями, так і водінням, інструктору - окреме дякую за неймовірну витримку )))), і за вміння, які я отримала за доволі короткий термін навчання.
Ответ: Дякуємо!!! Ми раді, що Вам сподобалося навчання в нашій автошколі !!!
0
 
natasirota 22 августа 2017 в 10:16
 
Достоинства: Мені сподобалось, що навчання проводяться ввечері, тобто я можу вільно ходити на роботу і встигати на навчання.На першому уроці нас запитували, як нам зручно приходити, відповідно враховується наша думка, це приємно. Класи обладнані на кожному столі комп'ютерами,на стіні над над дошкою телевізором, щоб після теорії засвоїти урок навчальним відео, а також тестування, щоб перевірити свої знання,тобто зразу можна побачити свої помилки.Розповім про саме головне, про водіння, адже коли десь заглохла на світлофорі, чи хтось позаду сигналить, відповідно починаю панікувати, тому потрібна досвідчена людина поруч. Інструктори взагалі молодці, в моїй групі багато дівчат, тому як вони не посивіли, я не знаю)Жодного разу не кричав, ніяких дорікань, все що запитувала пояснював. Свою думку я сказала, вирішувати вам.
Комментарий: На даний момент навчаюсь в Волинській Приватній Автошколі, за 2 місяця можу розповісти про свої враження на рахунок цієї школи. Я приємно здивована, скажу вам чесно. Багато читала інформації про ціни на навчання, після довгих вагань все таки зробила вибір і не помилилась.
Ответ: Доброго дня! Дякуємо за хороші відгуки! Нам дуже важливо знати Вашу думку для того, щоб ми могли успішно розвиватися та надавати якісне навчання для бажаючих навчатися в нашій автошколі. Вам бажаю вдосконалювати навички керування та бути успішним водієм ;)!!!
+1
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Контакты

Волинська приватна автошкола - категорія "В", отримання водійського посвідчення(прав)
(основной офис)

Украина, Волынская, Луцьк, вул. Карбишева, дом 2, офис 235
  • +38 (099) 07442XX

Документы на обучение

Копия паспорта 1, 2 и 11 страниц; 2 фото 3,5 х 4,5; Копия идентификационного номера; Медицинская справка формы 083 / о.

График работы

Прием документов 10: 00-18: 00   Обед 13:00 - 14:00  Сб.-Нд. - выходной

 
 

Контакты

Волинська приватна автошкола - категорія "В", отримання водійського посвідчення(прав)
(основной офис)

Украина, Волынская, Луцьк, вул. Карбишева, дом 2, офис 235
  • +38 (099) 07442XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create