Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Оксана 23 мая 2020 в 17:45
 
Достоинства: гнучкий графік, доступне навчання
Недостатки: відсутні
Комментарий: Давно хотіла здавати на права, але вагалась з вибором авто школи, але подруга мені порадила вашу автошколу і не дарма. Процес навчання мені сподобався, все дуже доступно та грамотно.
0
 
Катя 07 мая 2020 в 15:58
 
Комментарий: За порадою сестри проходила навчання з водіння в Старій Вижівці. Навть не думала, що навчитись водінню можна так швидко, мені все дуже доступно пояснював мій викладач Віктор степанович.
0
 
Микола 24 апреля 2020 в 11:01
 
Комментарий: Жодних недоліків чи скарг у процесі навчання в мене не викло. Дякую вам.
0
 
Зоряна Машталер 26 февраля 2020 в 13:59
 
Достоинства: Все. Чудові, компетентність викладачі, гнучкий графік занять з практичного водіння. Навчитися можна всього необхідного.
Недостатки: Відсутні
Комментарий: Проходила навчання в Старій Вижівці. Була приємно здивована якістю навчання. Мала з чим порівнювати. Віктор Степанович доступно "розжовує" теорію, не зрозуміти щось вкрай важко, розмови в стилі живого обговорення теми і презентація з прикладами, відео. Микола Степанович навчає практичному водінню,знаходить до кожного учня свій підхід і має море терпіння, плюс очевидна перевага - гнучкий графік занять. Якщо вагаєтеся,яку школу обрати - Вам сюди!
0
 
forget.me.nots.n 22 февраля 2020 в 15:39 Рекомендую
 
Комментарий: Дуже задоволена навчанням у Волинській приватній автошколі в Старій Вижівці. Вдячна своїм викладачам: Віктору Степановичу і Миколі Степановичу. Віктор Степанович цікаво і доступно подає матеріал, всю теорію ми розглядали на прикладах у вигляді презентацій і тестів. Я намагалася по максимуму відвідувати усі теоретичні заняття, бо після лекцій практично нічого не потрібно було дочитувати потім, все було зрозуміло, можна просто було вирішувати тести. Микола Степанович вів практичні заняття.Незважаючи на досить стресову роботу, надзвичайно врівноважена людина із гарним почуттям гумору. Всім можу порекомендувати навчатися на водія саме у цій автошколі, адже тут створені всі умови для клієнтів.
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Новости компании

Эффективные курсы контраварийного вождения — в нашей автошколе!
09 июня 2020 в 13:28

Правильно оценивать дорожную ситтуацию, прогнозировать вероятность инцидентов и избегать или предотвращать их возникновение помогут навыки контраварийного вождения! В нашей Волынской частной автошколе вы сможете пройти обучение…

 
Автошкола Ковель предлагает курсы вождения машины в разных городах!
20 августа 2019 в 15:16

Волынская частная автошкола - это современная автошкола, которая предлагает курс обучения по подготовке водителей со сдачей экзамена в территориальном сервисном центре и получение водительского удостоверения. Подготовка…

 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create