Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
n.shiloncova 04 ноября 2020 в 15:26
 
Достоинства: Проходила навчання проживаючи в іншому місці, адекватна цінова політика!
Недостатки: Відсутні
Комментарий: Нещодавно закінчила своє навчання у Старій Вижівці і лишилась повністю задоволена своїм вибором. Щодо викладачів( Віктор Степанович та Микола Степанович): хлопці ви великі молодці, до справи підходите професійно, терпляче з повною віддачею при цьому не втрачаєте почуття гумору, що для мене є не менш важливо! Спасибі вам за настанови і поради!
0
 
КАТЯ ОМЕЛЯНЧУК 30 октября 2020 в 15:31 Рекомендую
 
Достоинства: Доступне навчання, гнучкий графік, найкращі викладачі
Недостатки: Відсутні
Комментарий: Навчатись у Волинській приватній автошколі Старовижівській клас було одне задоволення, а здобуті знання - дають можливість впевненно відчувати себе за кермом, а також що не менш важливо, бути ввічливим та безпечним водієм. Це школа, яка заслуговує на найвищу оцінку.
Викладачі Віктор Степанович та Микола Степанович - люди, які віддаються своїй роботі на всі 100%, з ангельським терпінням.
Велика вдячність викладачу теорії Віктору Степановичу за чудові лекції. Теоритичний курс був дуже цікавим та змістовним, викладач доступно все пояснював, наводячи приклади з реальних життєвих ситуацій на дорозі, а при необхідності пояснював доти, доки не стане зрозуміло.
Висловлюю безмежну вдячність інструктору з водіння, Миколі Степановичу, за витримку, розуміння, спокійне пояснення та чіткі рекомендації практичних навичок водіння, що додали впевненості за кермом. Це справжній професіонал високого рівня, ідеальний інструктор: стриманий, терплячий, доброзичливий, послідовний, завжди позитивний.
Рекомендую Волинську приватну автошколу в Старій Вижівці!!!
0
 
Yulia Trush 19 октября 2020 в 12:59 Рекомендую
 
Достоинства: Навчання досить зручне і доступне. Є можливість вчитися теорії не лише на уроках, ай онлайн у зручний для Вас спосіб та час. Гнучкий графік.
Недостатки: Немає.
Комментарий: Дякую викладачам школи Віктору Степановичу та Миколі Степановичу за витримку, терпіння, виклад доступно інформації, а головне за знання та практику водіння автомобілем.Навчалася у Старій Вижівці. Прекрасне місце для навчання. Зручні умови.
0
 
begal.mila 17 октября 2020 в 17:29
 
Достоинства: Графік водіння завжди коригувався під мій робочий графік. Це дуже зручно. Дякую.
Недостатки: Відсутн
Комментарий: Дякую моїм викладачам Миколі Степановичу та Віктору Степановичу за Ваші зусилля виховати в мені професійного, впевненого в собі, чемного та законослухняного водія. Дякую за терплячість та професіоналізм. Навчалася в Старій Вижівці.
0
 
Олександр Ступачук 04 октября 2020 в 17:54 Рекомендую
 
Достоинства: Доступне навчання...
Недостатки: Все чудово
Комментарий: Навчався у старій виживці,
Викладач Микола все добре розтолковував, навчив і т. Д, рекомендую...
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Новости компании

Эффективные курсы контраварийного вождения — в нашей автошколе!
09 июня 2020 в 13:28

Правильно оценивать дорожную ситтуацию, прогнозировать вероятность инцидентов и избегать или предотвращать их возникновение помогут навыки контраварийного вождения! В нашей Волынской частной автошколе вы сможете пройти обучение…

 
Автошкола Ковель предлагает курсы вождения машины в разных городах!
20 августа 2019 в 15:16

Волынская частная автошкола - это современная автошкола, которая предлагает курс обучения по подготовке водителей со сдачей экзамена в территориальном сервисном центре и получение водительского удостоверения. Подготовка…

 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create